تبلیغات
فروشگاه خرید اینترنتی بازارچه گهرناز
 

خرید لیزر رنگ سبز برای سرگرمی و تفریح کودکان مدل اصلی

نویسنده : yamah kavirba | تاریخ : 10:52 ب.ظ - پنجشنبه 20 آذر 1393

خرید لیزر رنگ سبز برای سرگرمی و تفریح کودکان مدل اصلی کاربرد ها :- از این دستگاه به طور وسیع در جلسات کاری ,هتلها , رستورانها و سالنهای پذیرایی به عنوان نشانگر استفاده می شود.- مخصوص راهپیمایی و کوهپیمایی ومسیریابی (به ویژه جهت درخواست امداد)- نمایش محلهای دور دست تا برد چند کیلومتر بسته به نوع دستگاه (به ویژه مشاهده ستارگان در شب) با استفاده از این وسیله شما می توانید به کمک شکستهای زیبای نور که در ر نگها و اشکال مختلف توسط لیزر تولید می کند مکانی زیبا و سحر آمیز را برای خود و اطرافیان محیا سازید.


شکستهای زیبای نور تولید شده توسط این دستگاه به رنگهای مختلف به ویژه در شب زیبایی منحصر به فردی را تولید می کند. با همراه داشتن گرین لیزر در شب های رصدی به راحتی به همراهانتان ، صورت های فلکی و اجرام اعماق آسمان را نشان دهید. لیزر سبز ( آستروپن ) 2۰۰ میلی وات ، مناسب ترین وسیله برای آموزش صورت های فلکی و اجرام غیر ستاره ای ، مناسب برای تمرین ماراتن مسیه و صوفی ؛ وسیله ای لازم و کارآمد در تورهای آموزشی نجوم . قابلیت استفاده برای طبیعت گردان ، کوه نوردان و سایر رشته های ورزشی مرتبط با طبیعت.


لیزر سبز 5 سر از پر فروش ترین محصولاتی می باشد که دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی است ، لیزر های 5 سر همانند یک خودکار می مانند و دارای 5 کلاهک مختلف برای ایجاد اشکال مختلف می باشند.


خرید لیزر رنگ سبز برای سرگرمی و تفریح کودکان مدل اصلی

 خـرید پستی >> قیمت فقـط : 55.000 تـومان


خرید لیزر رنگ سبز برای سرگرمی و تفریح کودکان مدل اصلی مشخصات فنی : توان : 200 میلی وات برد : 7 کیلومتر خصوصیت ویژه : دارای 5 سر (کلاهک) ، پر قدرت  مشخصات محصول : یک عدد دستگاه لیزر پوینتر سبز + 5 سر 2 عدد باتری نیم قلمی AAA کیف مخصوص